Zobacz z kim tworzymy to wydarzenie!

Dassault Systèmes SolidWorks Corp. producent oprogramowania 3D SOLIDWORKS wspierającego projektowanie, przeprowadzanie symulacji powstałych produktów, wytwarzanie, a także zarządzanie dokumentacją techniczną produktu w firmach.

CAMWorks to rozwiązanie klasy CAM wspierające proces planowania i przygotowania obróbki w firmie, stworzone przez firmę HCL Technologies – międzynarodową korporację dostarczająca rozwiązania i usługi z zakresu technologi i R&D.

DELL EMC – Dell Technologies to międzynarodowa korporacja dostarczająca sprzęt i technologię wspierającą transformację cyfrową w przedsiębiorstwach.

Microsoft  to dostawca rozwiązań softwareowych oraz chmurowych wspierający procesy realizowane w przedsiębiorstwach na całym świecie.

3DConnexion – Producent myszy 3D czyli tzw. manipulatorów zapewniających najwyższy poziom naturalnej i intuicyjnej kontroli modeli i środowisk 3D.

Arrow ECS Polska to dystrybutor rozwiązań IT, z zakresu serwerów, oprogramowania, przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci, infrastruktury sprzętowej.

DriveWorks to producent dodatku do SOLIDWORKS – rozwiązania DriveWorks automatyzującego tworzenie konfiguracji produktów.

SelfMaker –  polska firma projektującą i budującą multifunkcyjne urządzenia samoobsługowe, narzędzia integracyjne oraz dostarczająca oprogramowanie wspierające procesy obsługi Klientów.

DMG MORI – jest światowym liderem obrabiarek do toczenia i frezowania, a także kompleksowym dostawcą w branży wytwarzania przyrostowego.

ATMAT to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się produkcją drukarek 3D, maszyn przemysłowych, stanowisk zrobotyzowanych oraz linii technologicznych.

HP3D.pl powered by Centrum Druku – to oficjalny dystrybutor technologii HP MULTI JET FUSION 3D na rynku polskim – dla przemysłu, nauki, architektury oraz kierunków związanych z designem – oferujący kompleksowe wdrożenia produkcji addytywnej wraz z pozyskaniem dofinansowania inwestycji z UE.

LOGO-HP3D_FIN

Europejski Fundusz Leasingowy –  Jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych. Firma w swojej ofercie posiada m.in. ofertę leasingu maszyn i urządzeń, sprzętu IT oraz oprogramowania.

TPI –  Jest dostawcą rozwiązań pomiarowych dla geodezji, budownictwa, przemysłu oraz rolnictwa przemysłowego.

Ceratizit Group –  Dostawca pełnego asortymentu w obszarze obróbki skrawaniem (Komet, WNT, Klenk).

Zostań naszym Partnerem - skontaktuj się z nami!

Maciej ZACHAREWICZ
specjalista ds. marketingu online
tel. 882 010 962
email: zacharewicz@solidexpert.com
Karolina ZYCH-MASŁYK
menadżer ds. marketingu
tel. 882 010 952
email: karolina@solidexpert.com

Organizator konferencji:

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ul. G. Zapolskiej 44

tel. 12 626 06 00
office@solidexpert.com

NIP 677-238-02-30

Skontaktujesz się z nami także wypełniając formularz!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesyłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie.