ROZWIĄZANIA CAD/CAM/PDM

Nowości SOLIDWORKS 2019

Nowa wersja, to ponad 200 nowości i udoskonaleń programu. Tegoroczna edycja będzie najlepszą w historii SOLIDWORKS. W trakcie konferencji zaprezentujemy najważniejsze nowości z całego portfolio, a także dobre praktyki pracy w programie

SOLIDWORKS CAM | CAMWorks

SOLIDWORKS CAM to pierwsze i jedyne oficjalne rozwiązanie klasy CAM znajdujące się w portfolio SOLIDWORKS, które bazuje na technologii CAMWorks. Jako jedyny dystrybutor posiadamy pełną certyfikację. Podczas konferencji przedstawimy programy SOLIDWORKS CAM i CAMWorks oraz ich możliwości.

SOLIDWORKS PDM

Zarządzanie dokumentacją w firmie realizowane jest za pomocą dodatku PDM. W trakcie konferencji zaprezentujemy nowe funkcje i ulepszenia jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji SOLIDWORKS PDM 2019.

ZARZĄDZANIE I OPTYMALIZACJA

Enterprise Resource Planning (ERP)

Systemy klasy ERP pełnią bardzo istotną rolę w przedsiębiorstwach. Ich głównym celem jest integracja wszystkich działów w firmie. Podczas tegorocznej konferencji zaprezentujemy rozwiązanie ERP – Microsoft Dynamics NAV, które na stałe uzupełniło naszą ofertę.

Rozwiązania chmurowe Microsoft

W trakcie konferencji zaprezentujemy rozwiązania chmurowe Azure, Office 365 oraz Power Business Intelligence, które pomagają firmom w zarządzaniu i optymalizacji procesów w firmie.

Dedykowane rozwiązania SOLIDEXPERT

Od lat rozwijamy autorskie rozwiązania, które stanowią idealne uzupełnienie oferty SOLIDWORKS. To także specjalistyczne programy dedykowane do profili działalności danej firmy oraz konektory pomiędzy systemami jak ERP i PDM.

ROZWIĄZANIA IT & DRUK 3D

DELL

Dell produkuje najwyższej klasy stacje robocze dedykowane dla SOLIDWORKS, a także specjalistyczne rozwiązania IT. Środowisko wysokiej dostępności oraz wirtualizacja stacji roboczych to z pewnością nowy kierunek w zakresie wyposażenia działów konstrukcyjnych. To także nowe możliwości optymalizacji pracy i zarządzania infrastrukturą IT w firmach.

3DConnexion

to absolutny lider w zakresie manipulatorów 3D. Od lat dostarcza zaawansowane manipulatory znacznie ułatwiające pracę inżynierów. Na konferencji będzie okazja zobaczyć najnowsze urządzenia, a także je przetestować w środowisku SOLIDWORKS.

Druk 3D

Od wielu lat druk 3D to stały element naszej konferencji. W przeciągu ostatnich lat technologia ta stała się powszechnie wykorzystywana. Jednak, aby uzyskać perfekcyjny wydruk należy odpowiednio przygotować model, a także dysponować odpowiednią drukarką.

EDUKACJA I BADANIA

SOLIDWORKS EDU

SOLIDWORKS to narzędzie, które jest wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale także w edukacji oraz badaniach naukowych. W trakcie konferencji przedstawimy wersje, pakiety, a także możliwości jakie stwarza wdrożenie rozwiązań SOLIDWORKS na uczelni.

Certyfikacja

Czas studiowania to doskonały okres do zdobywania odpowiednich kompetencji. Jedną z nich jest ścieżka certyfikacyjna SOLIDWORKS, która pozwala na zdobycie szeregu umiejętności. Pokażemy jak uzyskać możliwość podejścia do specjalistycznych egzaminów.

Prezentacje partnerów

Od lat współpracujemy z kołami naukowymi, organizacjami non-profit, grupami pasjonatów, entuzjastów technologii i wynalazków. Podczas konferencji będą oni mieli okazję pochwalić się swoimi osiągnięciami.

ROZRYWKA

Miejsce spotkań

Konferencja to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować w przyszłości udaną współpracą. W trakcie konferencji uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi specjalnymi oraz uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych.

MODELMANIA

to konkurs techniczny dla uczestników konferencji, który sprawdzi umiejętności pracy w SOLIDWORKS. Najszybsze i najdokładniejsze odtworzenie modelu na podstawie płaskiego rysunku zostanie nagrodzone cenną nagrodą.

Atrakcje

Trzymamy się idei, że konferencja nie może być nudna. Przygotowaliśmy nagrody, które zostaną rozlosowane wśród publiczności. Zadbamy również o wesoły i luźny klimat konferencji!