ROZWIĄZANIA CAD/CAM/PDM

Nowości SOLIDWORKS 2019

Nowa wersja, to ponad 200 nowości i udoskonaleń programu. Tegoroczna edycja będzie najlepszą w historii SOLIDWORKS. W trakcie konferencji zaprezentujemy najważniejsze nowości z całego portfolio, a także dobre praktyki pracy w programie

SOLIDWORKS CAM | CAMWorks

SOLIDWORKS CAM to pierwsze i jedyne oficjalne rozwiązanie klasy CAM znajdujące się w portfolio SOLIDWORKS, które bazuje na technologii CAMWorks. Jako jedyny dystrybutor posiadamy pełną certyfikację. Podczas konferencji przedstawimy programy SOLIDWORKS CAM i CAMWorks oraz ich możliwości.

SOLIDWORKS PDM

Zarządzanie dokumentacją w firmie realizowane jest za pomocą dodatku PDM. W trakcie konferencji zaprezentujemy nowe funkcje i ulepszenia jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji SOLIDWORKS PDM 2019.

ZARZĄDZANIE I OPTYMALIZACJA

Enterprise Resource Planning (ERP)

Systemy klasy ERP pełnią bardzo istotną rolę w przedsiębiorstwach. Ich głównym celem jest integracja wszystkich działów w firmie. Podczas tegorocznej konferencji zaprezentujemy rozwiązanie ERP – Microsoft Dynamics NAV, które na stałe uzupełniło naszą ofertę.

Rozwiązania chmurowe Microsoft

W trakcie konferencji zaprezentujemy rozwiązania chmurowe Azure, Office 365 oraz Power Business Intelligence, które pomagają firmom w zarządzaniu i optymalizacji procesów w firmie.

Dedykowane rozwiązania SOLIDEXPERT

Od lat rozwijamy autorskie rozwiązania, które stanowią idealne uzupełnienie oferty SOLIDWORKS. To także specjalistyczne programy dedykowane do profili działalności danej firmy oraz konektory pomiędzy systemami jak ERP i PDM.

TECHNOLOGIA I SPRZĘT

Sprzęt i rozwiązania DELL

Dell produkuje najwyższej klasy stacje robocze dedykowane dla SOLIDWORKS, a także specjalistyczne rozwiązania IT. Środowisko wysokiej dostępności oraz wirtualizacja stacji roboczych to z pewnością nowy kierunek w zakresie wyposażenia działów konstrukcyjnych. To także nowe możliwości optymalizacji pracy i zarządzania infrastrukturą IT w firmach.

Manipulatory 3Dconnexion

3Dconnexion to absolutny lider w zakresie manipulatorów 3D. Od lat dostarcza zaawansowane manipulatory znacznie ułatwiające pracę inżynierów. Na konferencji będzie okazja zobaczyć najnowsze urządzenia, a także je przetestować w środowisku SOLIDWORKS.

Drukarki 3D Sinterit

Od wielu lat druk 3D to stały element naszej konferencji. W przeciągu ostatnich lat technologia ta stała się powszechnie wykorzystywana. Jednak, aby uzyskać perfekcyjny wydruk należy odpowiednio przygotować model, a także dysponować odpowiednią drukarką.

Roboty przemysłowe

Firma ELSTA to dostawca rozwiązań systemów automatyki dla przedsiębiorstw, w tym robotów przemysłowych. Uczestnicy konferencji będą mogli poznać możliwości robota Sawyer oraz korzyści inwestowania w systemy automatyki.

Bezpieczeństwo danych

Dostarczane przez firmę ARROW systemy do backupu danych DELL EMC mają zagwarantować bezpieczeństwo przechowywanych plików/projektów, które gromadzone są przez firmy. Firma w trakcie swojej prelekcji zaprezentuje co zrobić by nie dać się zaskoczyć i nie utracić ważnych danych. 

EDUKACJA I ROZWÓJ

SOLIDWORKS EDU

SOLIDWORKS to narzędzie, które jest wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale także w edukacji oraz badaniach naukowych. W trakcie konferencji przedstawimy wersje, pakiety, a także możliwości jakie stwarza wdrożenie rozwiązań SOLIDWORKS na uczelni.

Certyfikacja

Czas studiowania to doskonały okres do zdobywania odpowiednich kompetencji. Jedną z nich jest ścieżka certyfikacyjna SOLIDWORKS, która pozwala na zdobycie szeregu umiejętności. Pokażemy jak uzyskać możliwość podejścia do specjalistycznych egzaminów.

Prezentacje partnerów

Od lat współpracujemy z kołami naukowymi, organizacjami non-profit, grupami pasjonatów, entuzjastów technologii i wynalazków. Podczas konferencji będą oni mieli okazję pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Szkolenia 

Szkolenia SOLIDWORKS i CAMWorks to jeden z obszarów naszej działalności. W trakcie konferencji opowiemy dlaczego warto się szkolić, jakie przynosi to korzyści na rynku pracy oraz jak szkolenia pomagają w nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

Konsultacje

Dla uczestników konferencji przygotujemy specjalne punkty konsultacyjne, w których będą mogli z nami porozmawiać na tematy z obszaru CAD, CAM, PDM, ERP oraz autorskich rozwiązan programistycznych.  Nasi konsultanci techniczni udzielą odpowiedzi na zadawane pytania oraz postarają się pomóc.

ROZRYWKA

Miejsce spotkań

Konferencja to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować w przyszłości udaną współpracą. W trakcie konferencji uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi specjalnymi oraz uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych.

MODELMANIA

to konkurs techniczny dla uczestników konferencji, który sprawdzi umiejętności pracy w SOLIDWORKS. Najszybsze i najdokładniejsze odtworzenie modelu na podstawie płaskiego rysunku zostanie nagrodzone cenną nagrodą.

Atrakcje

Trzymamy się idei, że konferencja nie może być nudna. Przygotowaliśmy nagrody, które zostaną rozlosowane wśród publiczności. Podczas konferencji odbędzie się również prezentacja oraz wręczenie nagród zwycięzcom studenckiego konkursu projektowego SOLIDWORKS – You Can Design. Zadbamy również o wesoły i luźny klimat konferencji!

Model przewodni konferencji

Naszą tradycją jest już stworzenie w SOLIDWORKS a następnie własne wykonanie zaprojektowanego modelu przewodniego konferencji. Tym razem nie mogło być inaczej! Tym razem będzie to frezarka, którą zaprojektowaliśmy w SOLIDWORKS, a następnie własnoręcznie zbudowaliśmy. Na jej przykładzie zaprezentujemy wykorzystanie rozwiązań SOLIDWORKS, SOLIDWORKS CAM i CAMWorks podczas jej powstawania, zaś uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć jak maszyna działa w praktyce!

Zabytkowa lokalizacja

Specjalnie dla naszych uczestników wybraliśmy atrakcyjną lokalizację konferencji czyli Starą Zajezdnię Kraków, która znajduje się w zabytkowej dzielnicy Krakowa czyli na Kazimierzu! Uczestnicy będą mieć okazję skosztować własnej produkcji piwa Starej Zajezdni oraz przespacerować się zabytkowymi uliczkami żydowskiej dzielnicy w trakcie przerw.