SOLIDWORKS 2018

Nowości SOLIDWORKS 2018

Nowa wersja, to ponad 200 nowości i udoskonaleń programu. Tegoroczna edycja będzie najlepszą w historii SOLIDWORKS. W trakcie konferencji zaprezentujemy najważniejsze nowości z całego portfolio, a także dobre praktyki pracy w programie

SOLIDWORKS CAM

Będzie to pierwsze i jedyne oficjalne rozwiązanie klasy CAM znajdujące się w portfolio SOLIDWORKS. Jako jedyny dystrybutor posiadamy pełną certyfikację. Podczas konferencji przedstawimy program oraz jego możliwości

SOLIDWORKS Manage

to kolejne nowe rozwiązanie, które pojawi się w portfolio SOLIDWORKS 2018. Jest to narzędzie do zarządzania projektami oraz zasobami w firmie. Program stanowi idealne uzupełnienie funkcjonalności oprogramowania SOLIDWORKS PDM

ZARZĄDZANIE I OPTYMALIZACJA

Enterprise Resource Planning (ERP)

Systemy klasy ERP pełnią bardzo istotną rolę w przedsiębiorstwach. Ich głównym celem jest integracja wszystkich działów w firmie. Podczas tegorocznej konferencji zaprezentujemy rozwiązania klasy ERP, które na stałe uzupełnią naszą ofertę.

Dedykowane rozwiązania SOLIDEXPERT

Od lat rozwijamy autorskie rozwiązania, które stanowią idealne uzupełnienie oferty SOLIDWORKS. To także specjalistyczne programy dedykowane do profili działalności danej firmy oraz konektory pomiędzy systemami jak ERP i PDM.

Case Study – Europa Systems

Europa Systems to zespół blisko 200 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Firma dostarcza światowej klasy rozwiązania z obszaru automatyzacji procesów logistyczno – magazynowych. Wdrożenie rozwiązań SOLIDWORKS pozwoliło między innymi na automatyzacje wielu zadań, co w efekcie wpływa na oszczędność czasu w procesie projektowo-produkcyjnym. Podczas konferencji swoją prelekcję wygłosi Pan Prezes Europa Systems – Michał Kaźmierczak.

ROZWIĄZANIA IT & DRUK 3D

DELL

Dell produkuje najwyższej klasy stacje robocze dedykowane dla SOLIDWORKS, a także specjalistyczne rozwiązania IT. Środowisko wysokiej dostępności oraz wirtualizacja stacji roboczych to z pewnością nowy kierunek w zakresie wyposażenia działów konstrukcyjnych. To także nowe możliwości optymalizacji pracy i zarządzania infrastrukturą IT w firmach.

EATON

jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią z ponad stuletnim doświadczeniem. Dzięki zdywersyfikowanemu portfolio produktów, swoim klientom dostarcza szereg energooszczędnych rozwiązań, które umożliwiają im efektywnie zarządzać energią elektryczną, mechaniczną i hydrauliczną.

3DConnexion

to absolutny lider w zakresie manipulatorów 3D. Od lat dostarcza zaawansowane manipulatory znacznie ułatwiające pracę inżynierów. Na konferencji będzie okazja zobaczyć najnowsze urządzenia, a także je przetestować w środowisku SOLIDWORKS.

Druk 3D

Od wielu lat druk 3D to stały element naszej konferencji. W przeciągu ostatnich lat technologia ta stała się powszechnie wykorzystywana. Jednak, aby uzyskać perfekcyjny wydruk należy odpowiednio przygotować model, a także dysponować odpowiednią drukarką.

EDUKACJA I BADANIA

SOLIDWORKS EDU

SOLIDWORKS to narzędzie, które jest wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale także w edukacji oraz badaniach naukowych. W trakcie konferencji przedstawimy wersje, pakiety, a także możliwości jakie stwarza wdrożenie rozwiązań SOLIDWORKS na uczelni.

Certyfikacja

Czas studiowania to doskonały okres do zdobywania odpowiednich kompetencji. Jedną z nich jest ścieżka certyfikacyjna SOLIDWORKS, która pozwala na zdobycie szeregu umiejętności. Pokażemy jak uzyskać możliwość podejścia do specjalistycznych egzaminów.

Prezentacje partnerów

Od lat współpracujemy z kołami naukowymi, organizacjami non-profit, grupami pasjonatów, entuzjastów technologii i wynalazków. Podczas konferencji będą oni mieli okazję pochwalić się swoimi osiągnięciami.

ROZRYWKA

Miejsce spotkań

Konferencja to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować w przyszłości udaną współpracą. W trakcie konferencji uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi specjalnymi oraz uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych.

MODELMANIA

to konkurs techniczny dla uczestników konferencji, który sprawdzi umiejętności pracy w SOLIDWORKS. Najszybsze i najdokładniejsze odtworzenie modelu na podstawie płaskiego rysunku zostanie nagrodzone cenną nagrodą.

Atrakcje

Trzymamy się idei, że konferencja nie może być nudna. Przygotowaliśmy nagrody, które zostaną rozlosowane wśród publiczności. Zadbamy również o wesoły i luźny klimat konferencji!