Zostań partnerem XVII Konferencji SOLIDEXPERT

Organizacja konferencji na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym oraz ciągły rozwój wymaga od nas współpracy z solidnymi sponsorami i partnerami. Jeżeli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę podczas XVII Konferencji SOLIDEXPERT to zachęcamy do kontaktu!

Głęboko przekonani, że współpraca z nami podczas wydarzenia przyniesie obu stronom wymierne korzyści biznesowe. Nasza konferencja to miejsce, gdzie pasja spotyka się z biznesem. Co roku gościmy blisko 300 uczestników wydarzenia, którzy reprezentują różne środowiska i branże –  stanowi to duży potencjał biznesowy dla naszych Partnerów!

solidexpert-technicznie-najlepsi1png

Zostań naszym Partnerem - skontaktuj się z nami!

Maciej ZACHAREWICZ
specjalista ds. marketingu online
tel. 882 010 962
email: zacharewicz@solidexpert.com
Karolina ZYCH-MASŁYK
menadżer ds. marketingu
tel. 882 010 952
email: karolina@solidexpert.com

Organizator konferencji:

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ul. G. Zapolskiej 44

tel. 12 626 06 00
office@solidexpert.com

NIP 677-238-02-30

Skontaktujesz się z nami także wypełniając formularz!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesyłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie.